مقررات داخلی شفاخانه لقمان حکیم

مقررات داخلی شفاخانه لقمان حکیم

مقدم شما عزیزان را به مرکز تخصصی لقمان حکیم گرامی داشته و از شما به خاطر انتخاب این شفاخانه جهت رفع نیازهای صحی خود سپاسگذاریم. ما تمام تلاش خود را نموده ایم تا با استفاده از کارکنان مجرب و بکارگیری تکنولوژی روز دنیا ضمن ارائه خدمات مطلوب، در جهت رضایت شما گام برداریم.

خشنودی شما اولویت نخست ماست و کارکنان این مرکز خود را مفتخر، بلکه متعهد به خدمت صادقانه به شما مراجعین محترم دانسته و ایمان دارند رضای خالق رضای مخلوق را در پی دارد.

در راستای ارائه خدمات مطلوب، در کوتاهترین زمان ممکن، خواهشمندیم مطالب این نوشتار را با دقت مطالعه فرمایید.

عیادت از مریضان و حضور پای واز

۱ . ساعت ملاقات عمومی مریضان در بخش ها ساعت ۳ الی ۵ بعد از ظهر ، در سی سی یو ساعت ۴ الی۵ بعد از ظهر, و برای مریضان آی سی یو ملاقات ممنوع می باشد.لطفا از آوردن کودکان زیر ۱۲ سال جدا خودداری نمائید(بدلیل رعایت اصول بهداشت و سلامت) ، و از ورود اطفال بالای ۱۲ سال به بخشهای ویژه جداً خودداری نمایید. همچنین از مراجعه در غیر از ساعات ذکر شده جهت ملاقات خودداری فرمایید.

۲ . با توجه به محدودیت فضا و زمان، برای رفاه خود و مریضان شفاخانه، تقاضا داریم خویشاوندان و دوستانی را که مایل به ملاقات مریض هستند ، پس از ترخیص به منزل هدایت کنید.

 1. سیگار کشیدن در محیط شفاخانهتوسط مریض و پای وازانممنوع می باشد.
 2. حضور پای وازبر بستر مریض مشروط به اجازه داکتر معالج ، بخش و دریافت کارت پای واز است . حضور پای واز در اتاق دو تخته فقط یک نفر و در اتاق خصوصی هزینه پای وازبیش از یک نفر مجزا اخذ میگردد.
 3. جهت رفاه مریضان از استفاده نمودن مبایل خودداری نمایید. همچنین استفاده از مبایل  و قرار دادن آن در مجاورت تجهیزات طبی به دلیل ایجاد تداخل در عملکرد آنها ممنوع می باشد.
 4. به منظور جلوگیری از آسیبهای احتمالی به مریض درخواست می گردد از هرگونه دستکاری تجهیزات طبی خوددارینمایید. در صورت ایجاد اختلال و یا هرگونه مشکل به مسئول بخش اطلاع دهید.
 5. وسایل وتجهیزات موجود در اتاق ها نزد مریض امانت می باشد لذا در حفظ و نگهداری آن نهایت دقت را به خرج دهید.
 6. مسئولیت نگهداری لوازم و اشیاء قیمتی و لوازم شخصی و لوازمی مانند دندان مصنوعی، اندام مصنوعی و امثالهم بهعده مریض است .حتی المقدور اینگونه لوازم در شفاخانه نگهداری نشود.در صورت نیاز اشیاء گران قیمت و پول نقدی در مقابل دریافت رسید به صندوق امانت شفاخانه تحویل شود.
 7. در زمان بروز حادثه به راهنمای فرار اضطراری که در پشت درواره اتاق های بستری و راهروها نصب شده است توجه فرمائید .
 8. رعایت سکوت و حفظ آرامش برای جلوگیری از ناراحتی و اضطراب مریضان الزامی می باشد. از تجمع در اتاق مریضان خودداری نمایید.
 9. در صورتیکه مدت بستری بیشتر از ۳ روز به طول انجامد ،جهت اطلاع از میزان هزینه ها به بخش حسابداری مراجعه نمائید.
 10. پرداخت تمامی هزینه های تداوی، تشخیصی، تجهیزات، دوا ، … فقط از طریق بخش حسابداری شفاخانه می باشد لذا از پرداخت پول با هر عنوان به افراد دیگر خودداری نمایید .
 11. این شفاخانه یک شفاخانه صددرصد خصوصی است که بر اساس اصل عایدات و مصارف امور جاری خود را اداره می کند و تحت پوشش هیچ سازمان و نهاد دولتی نمی باشد، بنأبراین  پرداخت کامل و کافی و تسویه حساب بر اساس مبلغ اعلام شده، برای مریضان الزامی است . از انجا که نرخ ها قبلا متعادل و بر اساس حداقل ها تنظیم شده اند ، لذا هیچ گونه تخفیفی در هزینه ها وجود ندارد.

 

 

 

 

مدیریت شفاخانه لقمان حکیم